مسابقه مدرس شو

مدرس شو

در دنیای امروز آموزش مجازی روز به روز نقش پررنگ تری ایفای می کند. در راستای این هدف، گروه الگوریتم اول با همکاری دانشگاه شیراز طی جلسات مشترک، اقدام به برگزاری یک مسابقه جذاب و پرهیجان نموده است.
تدریس مجازی به گونه ای شیوا و فصیح یکی از دغدغه های اساتید کل کشور است. در این بین دانشجویان که بیش از یک سال به کمک آموزش مجازی در حال فراگیری هستند، به عنوان مخاطبان آموزش می توانند با ارائه راهکارهای خود به گونه ای عملی خود را با این چالش درگیر کنند.
همه دانشجویان و فارغ التحصیلان و تمامی علاقه مندان به تدریس به این مسابقه بزرگ دعوت اند. شما می توانید با ساخت یک ویدئو کوتاه در هر یک از محورهای مسابقه، در یک رقابت هیجان انگیز شرکت کنید.

مسابقه “مدرس شو” در پنج محور زیر برگزار می گردد.
• مفاهیم دشوار و کاربردی از تمامی دروس دانشگاهی
• چالش های نرم افزاری (برنامه نویسی، مکانیک، برق، شیمی، نفت، عمران، معماری، علوم پایه و علوم رایانه(ICDL) و …)
• مفاهیم کاربردی و صنعتی
• دروس کاربردی (بورس و سرمایه گذاری، روانشناسی و سبک زندگی، مدیریت کسب و کار)
• مهارت های دانشگاهی(شیوه های پژوهش، مقاله نویسی، گزارش نویسی، مدیریت زمان و برنامه ریزی و …)
برای ساخت ویدئو الگوریتم اول در کنار شماست. شما می توانید با توجه به سطح مهارت و علاقه خود در هر یک از محورهای مسابقه شرکت کنید. برای آگاهی از نحوه تولید محتوا می توانید به قسمت “راهنما” مراجعه کنید. هر چند توضیحات به صورت جامع و کامل ارائه شده است، شما عزیزان می توانید از قسمت “تالار پرسش” با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح فرمایید.

جوایز
گروه علمی تخصصی الگوریتم اول با همکاری دانشگاه شیراز برای همه شما بزرگوارانی که در راه آموزش قدم برمی دارید جوایزی در نظر گرفته است.
جایزه نفرات اول تا سوم در هر یک از محورهای مسابقه :
نفر اول: جایزه نقدی به ارزش یک میلیون تومان + 2 کد تخفیف 50% خرید دوره
نفر دوم: 500 هزار تومان + 2 کد تخفیف 50% خرید دوره
نفر سوم: 300 هزار تومان + 2 کد تخفیف 50% خرید دوره
نفر چهارم و پنجم : 2 کد تخفیف 50% خرید دوره
نفر ششم تا دهم: 1 کد تخفیف 50% خرید دوره
برای تمام افرادی که ویدئو ارسالی آنها مورد تأیید قرار گیرد (در مرحله اول داوری پذیرفته شوند ) یک کد تخفیف 20% خرید دوره به همراه لوح تقدیر از طرف دانشگاه شیراز ارائه می گردد.
لازم به ذکر است که امکان بارگزاری ویدئوها در سایت و کسب درآمد از این طریق برای تمامی عزیزانی که در مرحله اول داوری پذیرفته می شوند فراهم است.
با توجه به اینکه مرحله دوم داوری، توسط مخاطبان انجام می شود به تمام عزیزانی که در نظر سنجی و انتخاب ویدئو برتر شرکت می کنند یک کد تخفیف 10% خرید دوره ارائه می گردد.

راه های ارتباطی:
شماره دبیرخانه: 07136132682 – 07191010501
شماره واتساپ: 09396506450
آدرس: فارس- شیراز- خیابان قصرالدشت- نبش قم‌آباد، پردیس بین‌الملل و آموزش‌های تخصصی- گروه علمی-تخصصی الگوریتم اول
کد پستی: 7195615735