ارسال مشخصات اساتید،کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه شیراز جهت تخفیف سینما هنر شهر افتاب

همکاران گرامی دانشگاه شیراز، لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :

همکارانی که در مرحله قبل (سال گذشته) اقدام به تکمیل و ارسال اطلاعات کردند لازم به ارسال دوباره مشخصات نمی باشد و اطلاعات آنها در سیستم ثبت می باشد و می توانند جهت تخفیف از کد shirazuni استفاده کنند.

آموزش خرید بلیت سینما و استفاده از کد تخفیف مجموعه هنر شهر آفتاب در سایت ایرانتیک
  1. با تکمیل فرم زیر شما قادر خواهید بود از تخفیف های ویژه دانشگاهیان دانشگاه شیراز در سینما هنر شهر آفتاب استفاده نمایید.
  2. سینما هنر شهر آفتاب در مجتمع خلیج فارس واقع شده است .
  3. در حال حاضر 50% تخفیف تمامی سالن های سینمای مجموعه هنر شهر آفتاب در روزهای شنبه تا چهارشنبه و 10% تخفیف در فروشگاه و کافه کتاب آبگون در دسترس میباشد.
  4. امکان خرید بلیط، پس از تکمیل فرم و تأیید توسط مجموعه هنر شهر آفتاب و اختصاص کد تخفیف، فقط از طریق سایت ایرانتیک  فراهم خواهد بود.
  5. جهت استفاده از تخفیف فروشگاه و کافه کتاب آبگون همراه داشتن کارت شناسایی دانشگاه الزامیست.
  6. تمامی تخفیف های بر اساس کد ملی شما خواهد بود.
  7. زمان فعال شدن و نحوه استفاده ار کد تخفیف از طریق اتوماسیون اداری، سایت معاونت فرهنگی اجتماعی و صفحه اینستاگرام معاونت فرهنگی اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.
  8. با توجه به استقبال دانشگاهیان محترم ، روند تأیید نهایی و فعال شدن کد تخفیف بر روی شماره ملی ممکن است زمان بر باشد. ضمن درخواست شکیبایی زمان فعال شدن تخفیف متعاقبا اعلام می گردد .
  9. لازم به ذکر است مسئولیت ثبت نام افراد خارج از  دانشگاه شیراز برعهده خود شخص میباشد.اینجانب تمام موارد بالا را مطالعه نمودم و رضایت خود را جهت قرار دادن اطلاعات فوق در سایت ایرانتیک اعلام مینمایم.