آغاز به کار جشنواره قرآنی دانشگاهی طهورا

آیین افتتاحیه پنجمین جشنواره قرآنی دانشگاهی طهورا با محوریت سوره مبارکه شوری در روز دوشنبه 20 آبان با حضور دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه شیراز برگزار شد. این جشنواره با سخنرانی آقای دکتر حفیظی، مدیر فرهنگی دانشگاه رسما آغاز به کار نمود. از دیگر بخش های این مراسم می توان به اجرای موسیقی مقامی توسط کانون موسیقی دانشگاه، ارایه گزارشی از فعالیت ها و اهداف جشنواره قرآنی طهورا توسط دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه، مسابقه، قرائت مجلسی استاد حاج حسام قانعی قاری برجسته کشور، مولودی خوانی و تقدیر از برگزیده گان کشوری و دانشگاهی جشنواره قرآن اشاره نمود.

از برنامه های جنبی این افتتاحیه، نمایشگاه آثار خوشنویسی و نقاشی خط جمعی از اساتید برجسته استان فارس با عنوان ن و القلم است که از روز شنبه 18آبان ماه به مدت چهار روز در تالار حکمت آغاز شده است.

لازم به ذکر است این جشنواره در بخش های مختلفی شامل حفظ و شفاهی، پژوهشی، ادبی، مجازی، هنری، نشریات، و دیگر موارد از جمله مسابقات کتابخوانی و برگزاری کارگاه های آموزشی و … در طی سال تحصیلی ۹۸-۹۹ با همکاری معاونت فرهنگی-اجتماعی و کانون قرآن و عترت دانشگاه فعالیت خواهد نمود.

راه های ارتباطی جشنواره به شرح زیر می باشد:

1- ایمیل tahoura5@yahoo.com

2- دبیرخانه جشنواره واقع در طبقه دوم معاونت فرهنگی دانشگاه شیراز .اتاق ۲۳۰

3- آدرس اینستاگرام: quranshirazu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *